Опалювальний сезон в Києві опинився під загрозоюКияни заборгували за тепло і світло вже 4,5 мільярда гривень

Кияни заборгували за послуги теплопостачання більше трьох з половиною мільярдів гривень. Заборгованість за електропостачання додає ще мільярд до цього боргу – всього виходить 4,5 млрд. Про це повідомили в “Київенерго”.
Якщо споживачі не розрахуються, компанія не зможе укласти новий договір з “Нафтогазом”. Відповідно, опалювальний сезон – під загрозою.
“Це наші борги, які треба сплатити, так як нs газотранспортним компаніям, ні НАК “Нафтогаз Україна”абсолютно нецікаво, де і хто буде брати гроші, є вони чи ні, платять кияни або не платять. Якщо ми не робимо 100% розрахунків, нас обмежують в газі – у вас немає гарячої води”, – прокоментувала ситуацію фінансовий директор ПАТ” Київенерго “Тетяна Грязнова.
“На сьогоднішній день діє норма, що якщо у споживача є право на субсидію і він має заборгованість на енергоносії терміном більш ніж два місяці, його право на субсидію скасовується. Ця норма закріплена на законодавчому рівні. Тому, будь ласка, кияни, розберіться з боргами” , – додала Грязнова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *