Повторне включення опалення може оголосити тільки місцева влада


Віце-прем’єр нагадав про правила початку та закінчення опалювального сезону в Україні.

Місцеві органи влади повинні самостійно прийняти рішення щодо доцільності повторного підключення житлових будинків до опалення через похолодання. Про це заявив віце-прем’єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Віце-прем'єр нагадав про правила початку та закінчення опалювального сезону в Україні.

«Нагадаю, що рішення про включення опалення приймається, якщо протягом трьох діб середня добова температура не перевищує +8°С. Відключення систем відбувається, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8°С. Тому зараз саме місцеві органи влади мають визначитися щодо економічної і технологічної доцільності можливого повторного підключення до систем опалення», – відмітив Зубко.

Він також зазначив, що відповідні роз’яснення направлені до виконавчих органах сільський, селищний, міських рад, а також до місцевих державних адміністрацій.

Нагадаємо, відповідно до пункту 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року №71, передбачено, що опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8°С і нижче, а закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8°С.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *