Промивка газових котлів

Налагоджена і стабільна робота газових котлів і теплообмінників – необхідна умова нормального функціонування опалювальної системи. Для цього необхідно регулярно проводити очищення системи. ПП “Термо-Уют” має необхідне обладнанням і кваліфікований персонал, щоб здійснити всі роботи якісно і в обумовлений термін. Якщо Вам потрібна екстрена чи планова професійна допомога, то звертайтеся в нашу компанію. Ми гарантовано усунемо всі проблеми з системою опалення приватного будинку, квартири або промислового підприємства.

Теплообмінник котла – це епіцентр формування теплової енергії. Саме в ньому відбувається нагрівання теплоносія. Справна робота теплообмінника безпосередньо залежить від заходів, що вживаються для забезпечення якісного догляду за інженерною системою. Теплообмінник гарантовано відпрацює весь опалювальний період тільки за умови належного сервісного обслуговування з регулярним очищенням до і після самої інтенсивної фази експлуатації. Накопичення накипу на теплообміннику підвищує енерговитрати і призводить до частого перегріву системи, що в свою чергу негативно позначається на функціонуванні обладнання. Якщо вчасно не вжити заходів, система опалення почне працювати з перебоями, і врешті-решт це може призвести до аварійної ситуації, яка обернеться необхідністю дорогого ремонту котла.

Проведення планового очищення опалювального обладнання не тільки відновить його первинні характеристики, але і збільшить швидкість теплообмінних процесів всередині котла.

Схема газового котла

Схема і внутрішнє облаштування настінного газового котла

Особливості чищення котлів
Котли опалення, зокрема його внутрішні поверхні, які безпосередньо вступають в контакт з водою і парою, повинні бути чистими. В іншому випадку, виходячи з того, що у воді присутня багато домішок і солей, а при високому температурному режимі на стінках котла прискорюється процес формування різних видів відкладень, ваша опалювальна система може швидко вийти з ладу.

Своєчасне здійснення всього комплексу заходів з очистки зробить роботу опалювальної системи приватного будинку або підприємства, оснащених газовим котлом: економною, безперебійною та продуктивною.

Зателефонуйте нам!