Встановлення твердопаливних котлів

Вартість практично всіх енергоресурсів невблаганно повзе вгору. Природний газ за своєю ціною, вже практично із засобу обігріву, перетворився на розкіш. І не дивно, що в головах багатьох жителів нашого славного міста все частіше миготить думка про установку твердопаливного котла.

Котли цього виду являють собою екологічне і безпечне рішення для опалення приватного будинку, дачі, магазину, офісу або будь-якого іншого об’єкта.

Замість того, щоб працювати на звичайних видах палива, таких як газ, електрика чи нафта, для твердопаливних котлів буде підходити і більш дешеве паливо-дрова, вугілля, пілети (спресована тирса або солома), щоб забезпечити постійне постачання чистим і стійким теплом для опалення та гарячої води протягом дня і протягом року.

Установка та монтаж твердопаливних котлів

Монтаж системи опалення полягає в проведенні певного ряду робіт, серед яких найголовнішим дійством монтаж котлів опалення, а також їх грамотного підключення в систему. Від того, як будуть проведені дані роботи, залежить правильне функціонування всієї опалювальної системи, на яку покладено важливе завдання по підтримці оптимального і стабільного температурного режиму в приміщенні на весь опалювальний період. Використання для опалення деревини і її відходів потребують продуманого вибору твердопаливного котла та його монтажу. Установка твердопаливного котла передбачає дотримання деяких правил. Ідеальним вважається створення котельні, де буде розташовуватися сам котел і елементи управління системою опалення.

Підключення твердопаливного котла

Насамперед потрібно вибрати місце для котла і для зберігання палива. При цьому обов’язково враховують всі вимоги та приписи пожежної безпеки. Варто відзначити, що в приміщенні, де буде відбуватися монтаж котла і супутнього устаткування, створюється витяжна і припливна вентиляція. У надрах котла працюють дуттьові вентилятори, тому для його нормального функціонування потрібен постійний приплив свіжого повітря. Підключення котла в систему опалення супроводжується установкою циркуляційного насоса, розширювального бака, запірної арматури, спеціальних датчиків і радіаторів.

Всі роботи по створенню котельні та монтажу опалювального обладнання зажадають попереднього проектування. Необхідно врахувати безліч чинників і зробити систему опалення дійсно функціональною. Для цього розраховують теплові втрати, щоб потім звести їх до мінімуму, шляхом впровадження в систему сучасних опалювальних вузлів та елементів. Монтаж всієї системи завершується проведенням пробного запуску.

Зателефонуйте нам!