Встановлення лічильників води

Встановивши лічильники води у своїй квартирі, Ви зможете контролювати обсяги використання і платити лише за ту воду, яку фактично використали.

Схема встановлення лічильників води

Який лічильник води вибрати?

Принцип роботи водомірів буває різний, наприклад: тахометричний, ультразвуковий, електромагнітний і вихровий. Для встановлення в квартирах найбільш оптимальними є тахометричні лічильники: прилади невеликого розміру, дають точні виміри, відрізняються прийнятною ціною. Конструктивно тахометричні лічильники води бувають: моноструйними та поліструйними (в яких вода, що подається розділяється на декілька струменів, дозволяючи отримувати більш точні результати).

Також на ринку представлені лічильники води мокрого та сухого типу. У лічильниках мокрого типу рахунковий механізм працює при прямому контакті з водою. Конструктивно такі прилади є простими і як результат, мають нижчу вартість. Основна відмінність лічильника сухого типу в тому, що вони можуть використовуватися з будь-яким рівнем забрудненості води.

Лічильники води

Як відбувається процес встановленні лічильників води?

Процес встановлення лічильника нескладний і займає не багато часу. Перед встановленням лічильників води необхідно написати заяви балансоутримувачу будинку (ЖЕК, ОСББ), щоб він опломбував лічильник і перевів Вас на оплату водопостачання за показниками лічильника. При справних корінних кранах можна почати встановлення лічильників, але якщо їх немає або вони несправні, то доведеться знову звернутися до балансоутримувача, щоб перекрити воду. У такому випадку наш спеціаліст, перед встановлення лічильників води, встановить корінні крани.

Вартість робіт:

  • Заміна лічильника води (ДУ 15) – від 350 грн.
  • Встановлення, монтаж лічильника води (ДУ 15) – від 400 грн.
  • Встановлення багатотарифного лічильника води – від 500 грн.

Монтаж лічильника води передбачає використання наступних комплектуючих матеріалів (перелік наведено для ділянки «ПРЯМА»):

  1. Лічильник води – від 280 грн.
  2. Кран кульовий (ДУ 15) в/в (вода) – 100 грн.
  3. Фільтр муфтовий (ДУ 15) – 90 грн.
  4. Клапан зворотного ходу (ДУ 15) – 90 грн.

Це мінімальний комплект. Додатково можуть бути використані матеріали, кількість яких визначається майстром на місті. Кінцева вартість погоджується із замовником до початку робіт.

Право на виконання робіт підтверджено ліцензією державної архітектурно-будівельної інспекції України АЕ 640371 від 12 травня 2015.

ДЗВОНИ ТА ЗАМОВЛЯЙ!