Сантехнічні роботи

  • Встановлення лічильників гарячої, холодної води, теплолічильників
  • Монтаж / заміна систем водопостачання та каналізації
  • Монтаж / заміна систем опалення
  • Підключення побутової техніки
  • Встановлення сантехніки

ПП “Термо-Уют” (Київ) пропонує широкий спектр сантехнічних робіт у будинку, квартирі за привабливою вартістю. Наші розцінки вигідно відрізняються від багатьох конкурентів. Доступні ціни при цьому поєднуються з високою якістю послуг, що відповідає всім стандартам і вимогам. Своєю роботою ми доводимо, що вигідна вартість – не єдина перевага компанії.

ЧОМУ САНТЕХНІЧНІ РОБОТИ В БУДИНКУ ВАРТО довірити професіоналам?

Виконання сантехнічних робіт

Сантехнічні роботи відносяться до категорії найважливіших серед тих, що проводять в будинку, так як вони незмінно вимагають професіоналізму та спеціальної підготовки. Будь неточності при установці або ремонті сантехніки можуть згодом позначитися на комфорті не тільки мешканців даного приміщення, але і їх сусідів.

Незважаючи на велику кількість організацій, що пропонують у Києві виконання сантехнічних робіт у будинку, по-справжньому якісні послуги надають деякі з них. ПП “Термо-Уют” – одна з тих компаній, що надає професійні сантехнічні послуги за доступними цінами. При цьому наші вигідні розцінки засновані на прагненні запропонувати високий рівень робіт найширшому колу клієнтів.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ НАМ ВИКОНАННЯ САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ У ВАШОМУ БУДИНКУ?

Багаторічний досвід в сфері сантехнічних робіт у будинку на території Києва, Київської області та України дозволяє ПП “Термо-Уют” успішно завершувати проекти навіть найвищого рівня складності і відповідальності.
Послуга включає в себе широкий спектр робіт, в тому числі прокладку і установку багатотарифних лічильників гарячої води.

До штату входять кваліфіковані й акуратні фахівці-сантехніки, які працюють з матеріалами та комплектуючими виробництва провідних світових компаній, що дозволяє гарантувати якість послуг і їх надійність.
Сантехнічні роботи здійснюються за доступними цінами, так як ми хочемо, щоб у кожному будинку можна було легко і швидко вирішити всі побутові проблеми.
Ми пропонуємо можливість обслуговування на регулярній основі, в яке входять консультації, діагностика і всі інші необхідні заходи.
Наша компанія має державну ліцензію на всі види виконуваних робіт!

Гарантія на всі види робіт – 24 міс., На пристрій відокремленої системи опалення – 48 міс.

Зателефонуйте нам!